PRISTATYMAS

Dėl pristatymo sąlygų į užsienį, prašome susisiekti su mumis info@oxintimo.lt

Visos prekės pirktos šioje parduotuvėje yra saugiai įpakuojamos, tam kad išvengti prekės sugadinimo atvejų. Prieš siuntimą kiekviena prekė yra nuosekliai apžiūrima, ar nėra sugadinta, ar nėra brokuota.


Elektroninėje parduotuvėje www.oxintimo.lt galite pasinaudoti šiais pristatymo būdais:

  • pristatymas per Lietuvos paštą per 2- 5 darbo dienas už 4Lt. Atsiskaitę už prekes bankinio pavedimo būdu į nurodytą įmonės sąskaitą pats arba per įdiegtą bankinę sistemą, būsite informuotas el. paštu, kad Jūsų prekės buvo išsiųstos. Jeigu siuntinukas yra mažesnis, pašrininkas pristatys jį į namus, tačiau jeigu siuntinukas bus didesnis- Jūs savo pašto dėžutėje rasite pranešimą, kad pašte Jūsų laukia siuntinys. Svarbu nurodyti teisingą gavėją, tikslų adresą. Atsiimant siuntinį būtina turėti dokumentą.
  • pristatymas per greitąjį kurjerį per 1-3 dienas už 10 Lt. Būtina nurodyti kontaktinį telefono numerį. Be jo kurjeriai siuntų nepriima.
  • pristatymas per greitąjį kurjerį per 1-3 dienas už 15 Lt. Mokama grynais kurjeriui siuntinio pristatymo metu. Būtina nurodyti kontaktinį telefono numerį. Be jo kurjeriai siuntų nepriima.

PASTABA. Į Nidą siuntiniai pristatomi tik paštu.

Paštu pristatomų prekių dėžutės dažnai yra truputi sugadintos, ne dėl mūsų kaltės. Tačiau prekės yra tikrai tvarkingos.

Užsakymo įvykdymui mums dažniausiai yra reikalingas minimalus laikotarpis jo apdorojimui, t.y. 24 val. Kai kuriais atvejais jis gali pailgėti jei užsakymas buvo pateiktas naktį arba savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Jeigu užsakytos prekės nėra sandėlyje, tokiu atveju pristatymas užtrunka iki 15 darbo dienų. Apie tai mes informuojame klientą elektroniniu paštu.
Užsakant prekes, būtina nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį (jeigu pristatymo būdas per greitąjį kurjerį) ir tikslų adresą, kuriuo turėtų būti pristatytos prekės. Už neteisingai pateiktą informaciją neatsakome. Tokiu būdu išvengsime nesusipratimų.


Klientų atsiliepimai